O nas

Prawo dla każdego

Jak mówi jedna z najsłynniejszych łacińskich maksym:

IGNORANTIA IURIS NOCET – NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI

W dzisiejszych czasach nie każdy jest w stanie na bieżąco śledzić nawet istotne zmiany w prawie, nie mówiąc o szczegółach. Dobrze jest mieć w tym zakresie skuteczne wsparcie. Dlatego warto korzystać z usług naszej kancelarii.

W zespole znajdują się profesjonalni radcy prawni, mający wieloletnią praktykę, szczególnie w sprawach z zakresu uzyskiwania odszkodowań, sporów cywilnoprawnych oraz regulowaniu stanu prawnego nieruchomości. Ich wieloletnie doświadczenie to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności w prowadzeniu Państwa spraw.

Dużą wartością EXEPTIS jest zaplecze składające się ze specjalistów z różnych dziedzin prawa. Każda sprawa jest oceniana przez zespół radców prawnych i adwokatów tak, aby była ona kolejnym wspólnym sukcesem naszej firmy i naszego Klienta.

Dzięki współpracy z rzeczoznawcami i lekarzami jesteśmy w stanie uzyskać dodatkowe opinie w celu uzyskania dla Państwa jak najwyższego i pełnego odszkodowania.

W zakresie pomocy prawnej świadczonej osobom prywatnym specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań za doznane szkody majątkowe i zadośćuczynień za szkody na osobie. Dochodzimy w imieniu właścicieli nieruchomości roszczeń związanych z bezumownym korzystaniem z ich gruntu – w sprawach przeciwko firmom przesyłowym takim jak zakłady energetyczne, zakłady gazownicze, wodociągowe czy też telekomunikacyjne.

Jeśli zostali Państwo pozbawieni choć w części prawa korzystania z całej nieruchomości przez którą przebiega gazociąg, linia energetyczna, linia telefoniczna, czy też rury ciepłownicze, zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Z nami uzyskają Państwo należne odszkodowanie.

Świadczymy również profesjonalne usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego i prawa pracy. Specjalizujemy się również w obsłudze przedsiębiorców. Pomagamy przy negocjowaniu warunków umów handlowych, a także przy innych czynnościach związanych z codziennym obrotem gospodarczym jak sporządzanie umów, pism, opinii prawnych, a także udzielamy porad w bieżących sprawach związanych z działalnością gospodarczą.

Profesjonalizm

Zaangażowanie

Jakość

Doświadczenie