Doradca Klienta

Nasz zespół składa się z profesjonalistów w swoim zakresie. Dlatego zwracamy szczególną uwagę przy doborze nowych pracowników. Exeptis gwarantuje system szkoleń, które cały czas podnoszą kwalifikacje naszego personelu. Mamy również przejrzystą drogę kariery. Dzięki współpracy z naszą firmą gwarantujemy nie tylko satysfakcje materialną i interesującą pracę ale również satysfakcje i rozwój zawodowy.

Wyślij swoją aplikację na adres: rekrutacja@exeptis.pl

Aplikacja musi zawierać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Zastrzegamy udzielenie odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Jeżeli chciałbyś znaleźć się w naszej bazie potencjalnych kandydatów wskaż to w dokumentach aplikacyjnych.

Kancelaria Prawna

Jako prężnie rozwijająca się firma poszukujemy kancelarie prawne z którymi w przyszłości moglibyśmy nawiązać współprace. Prosimy o przesłanie propozycji współpracy na adres rekrutacja@exeptis.pl w tytule prosimy podac Współpraca – kancelaria oraz miasto..

Prawnik/Student Prawa, Aplikant

Centrala Opole.

Nasz zespół składa się z samych profesjonalistów jeśli uważasz się za jednego z nas sprawdź się na stażu w firmie Exeptis. Zapraszamy do współpracy osoby studiujące lub dopiero co skończyły prawo albo są na aplikacji. Gwarantujemy rozwój zawodowy. Najlepszym oferujemy miejsce pracy.